Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Robimy coraz więcej transakcji przez internet. Mnóstwo sklepów tradycyjnych decyduje się na założenie strony www, gdyż zdoła tą metodą dotrzeć do znacznie szerszej grupy odbiorców. Z kolei my możemy zamawiać zakupy szybciej i bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa produktów, które cały czas chcemy nabywać w sposób tradycyjny. Taką jedną z grup są ciuchy. Jednakże czy kupowanie odzieży on-line nie jest znacznie opłacalne?

dużą obawą wśród klientów jest to, że doręczony produkt będzie w kiepskim rozmiarze lub taki, który niestety nie będzie dobrze na nas pasować. Częstokroć tuż przed przymierzeniem pewnej rzeczy zdaje nam się ona idealna, a po włożeniu nie jesteśmy już zadowoleni z tego jak wyglądamy. Należy jednakże wiedzieć, że zamawiając ubrania przez internet, będziemy mogli je odesłać w ciągu dwóch tyg. Najczęściej zwrot ubrań jest darmowy. Umożliwia to spokoje włożenie np. koszuli w mieszkaniu i wysłanie jej albo wymienienie na inny rozmiar, w momencie kiedy będzie za duża lub za ciasna.Ciuchy, które można kupić online, częstokroć są tańsze od tych w sklepie stacjonarnym. Dzieje się tak dlatego, że tego typu rozwiązanie generuje o wiele mniej kosztów. Posiadacz strony www, musi opłacić o wiele mniejszą ilość osób zatrudnionych, najczęściej nie musi płacić czynszu za pomieszczenie, o wiele mniejsze są też media i tak dalej.

Większy jest też asortyment. Można sobie wybierać spośród bardzo wielu ofert, wynajdowanie odzieży jest wygodniejsze oraz szybsze, aniżeli w tradycyjnym butiku. Nie trzeba się również martwić, że ktoś zabierze nam jakieś ubranie sprzed nosa. Jeśli dostrzeżemy, że brak jest pewnego produktu, możemy ustawić powiadomienie, które zostanie nam przesłane na skrzynkę pocztową, kiedy produkt pojawi się w sklepie ponownie.Takim jednym z kłopotów dla kontrahenta może być cena dostawy. Czasami przewyższa wysokość zamawianej rzeczy. Sporo sklepów on-line proponuje jednakże bezpłatną dostawę powyżej określonej sumy, a czasami jest ona darmowa dla wszystkich zamówień. Mamy także opcję wyboru dostawy przesyłki. Kwota odbioru przesyłki w punkcie przykładowo w ruchu, wynosi około sześć pln. Najwięcej wyniesie nas dostawa pod same drzwi przez listonosza czy kuriera, około 10-12 złotych.

Rzetelne sklepy online systematycznie informują nas o statusie naszego zamówienia. Dostawa zajmuje de facto mało czasu, doręczenie zamówienia po paru dniach to w dzisiejszych czasach rzadko spotykane. Zazwyczaj już po dwóch dniach można radować się nowymi spodniami albo kurtką.

Warto rozważyć, czy nie zacząć kupować ubrań przez internet. Pozwoli to na znacznie szybsze i lepsze zakupy, ale również zaoszczędzenie naszego czasu i kasy.

logo

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-56 Lublin

Email: snopeczek@sitte.pl