Wystrój wnętrz

Funkcjonalność przestrzeni i psychiki

Aspektem naszego życia, odczucia komfortu, ukojenia, a przede wszystkim odpowiedniej formy psychicznej jest przestrzeń, w jakiej jesteśmy. Odpowiednio wyprawiona przestrzeń w miejscu zamieszkania, w miejscu pracy to wymóg harmonijnego życia. W niektórych miejscach dostrzegamy ulga i spokój, w innych natomiast czujemy się obciążeni i wyczerpani. Dzieje się tak za sprawą naszej wielozmysłowości, dzięki której odczuwamy środowisko. Zmysły zapachu, wzroku, dotyku są dla nas pomostem między tym, co w świecie materialne, a tym co duchowe i metafizyczne.

Wyjątkowe schody i balustrady

Mając piętrowy dom trzeba zagwarantować łączność między piętrami. Dla małych domów, posiadających dwa, maksimum trzy piętra, rozwiązanie w formie windy (sprawdzającej się doskonale w wypadku wielkich budynków) będzie niepraktyczne a do tego nieoszczędne.

Zadbaj o pościel z bawełny

Pościel bawełniana to doskonały wybór, który sprawdzi się perfekcyjnie w wielu sypialniach. Jednak ażeby móc całkowicie korzystać z jej zalet, a tym samym istotnie przeciągnąć jej żywotność oraz zachować higienę snu, powinno się przede wszystkim wiedzieć, jak poprawnie o nią zadbać.

Jak umeblować sypialnię

Twoja alkowa może stać się twoim ulubionym pokojem w domu z paroma prostymi pomysłami, zapewniających poczucie większej przestrzeni - nawet jeżeli twój aktualny pokój jest lekko zatłoczony. Zamień swoje miejsce do spania w obszar, o jakim wiecznie marzyłeś, dzięki tym oszczędzającym miejsce pomysłom.

Jak urządzić balkon?

Dobrze urządzony taras może być kolejnym pomieszczeniem w naszym mieszkaniu. O co powinno się zadbać?

logo

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-56 Lublin

Email: snopeczek@sitte.pl