Zdrowie i uroda

Oddziaływanie globalnej epidemii COVID-19 na samopoczucie

Stan w trakcie utrzymywania się pandemii koronawirusa jak również wynikający z niej kryzys ekonomiczny wpłynęły tragicznie na zdrowie psychiczne masy ludzi i uformowały nowe problemy dla osób już cierpiących na schodzenia psychiczne i na przykład zaburzenia powiązane z nałogami.

Jak nie utyć zimą i jesienią?

Sporo osób frapuje się jak nie przybrać na wadze jesienią i zimą. Mimo pozorom bywa to prostsze niż mogłoby się wydawać na pierwsze spojrzenie. Niesprzyjająca pogoda na zewnątrz skutkuje tym, że powstrzymujemy swoją aktywność fizyczną, a to wielki błąd. Nie bacząc na brzydką pogodę nie zaniechajmy ćwiczeń. Pomogą one spalić nadmiarowe kalorie, ale nie tylko. Podczas ćwiczeń w naszym mózgu wytwarzają się endorfiny, zwane hormonami szczęścia.

Wszystko o peelingach własnej roboty

Kosmetyki własnej produkcji wygrywają na popularności. Są tanie i nieszkodliwe dla zdrowia! Peelingi z kategorii Zrób to sam zajmują wyjątkowe miejsce w sercach wielbicieli kosmetyków. Są łatwe do przygotowania, a ich działanie jest bardzo skuteczne. Dla wszystkich entuzjastek domowego spa i eksperymentów z kosmetykami: kompendium wiedzy o peelingach własnej roboty!

Znaczenie zdrowia psychicznego u osób walczących z pandemią

Z całą otwartością możemy zakomunikować, że aktualnie żyjemy w wyjątkowych czasach.

logo

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-56 Lublin

Email: snopeczek@sitte.pl