Wiedza

Z jakiego powodu należałoby zainwestować w kampanię w social media?

Social media mogą się pochwalić ogromną popularnością, a zainteresowanie nimi stale narasta. Z jakich względów?

Stwórz ikonę dedykowanego sklepu internetowego

Stwórz ikonę s dedykowanego sklepu internetowego i zdjęcie na okładkę w kilka minut.

Czy powinno się czytać książki po angielsku?

Nauka języka to nie taka prosta sprawa. W wielu przypadkach trudno przeznaczyć nam na nią czas albo wykrzesać u siebie odrobinę motywacji. Na szczęście jest na to prosta a także skuteczna strategia. Wystarczy rozpocząć czytanie książki w języku, jakiego się uczymy. Doskonale sprawdzi się to przy nauce języka angielskiego, szczególnie w przypadku książek pisanych w prosty oraz treściwy sposób!

Sklepy internetowe

Robimy coraz więcej transakcji przez internet. Mnóstwo sklepów tradycyjnych decyduje się na założenie strony www, gdyż zdoła tą metodą dotrzeć do znacznie szerszej grupy odbiorców. Z kolei my możemy zamawiać zakupy szybciej i bez opuszczania mieszkania. Jest natomiast grupa produktów, które cały czas chcemy nabywać w sposób tradycyjny. Taką jedną z grup są ciuchy. Jednakże czy kupowanie odzieży on-line nie jest znacznie opłacalne?

Czym jest kryptowaluta Bitcoin?

Zdobywanie pieniędzy na tak zwanych kryptowalutach okazało się w obecnych latach bardzo modne. Tak samo jak kiedyś zarabianie na wynajmie nieruchomości albo kolekcjonowano złoto bądź dzieła sztuki, lub monety, podobnie teraz popularne okazały się kryptowaluty.

Audyt SEO - to klucz do sukcesu

Obecnie aparatura seo (ang. search engine optimization) w internecie są niebywale trudne do pojęcia wraz z nieprzerwanym rozwojem techniki w tym obrębie.

Praca w domu - dla kogo?

Jest duże grono osób, które chciałyby mieć zarobki bez wymogu częstego opuszczania domu. Tyczy się to zwłaszcza niepełnosprawnych, matek wychowujących małe dzieci oraz osób, mieszkających w oddaleniu od miasta.

logo

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-56 Lublin

Email: snopeczek@sitte.pl