W wolnym czasie

Jak nie utyć zimą i jesienią?

Sporo osób frapuje się jak nie przybrać na wadze jesienią i zimą. Mimo pozorom bywa to prostsze niż mogłoby się wydawać na pierwsze spojrzenie. Niesprzyjająca pogoda na zewnątrz skutkuje tym, że powstrzymujemy swoją aktywność fizyczną, a to wielki błąd. Nie bacząc na brzydką pogodę nie zaniechajmy ćwiczeń. Pomogą one spalić nadmiarowe kalorie, ale nie tylko. Podczas ćwiczeń w naszym mózgu wytwarzają się endorfiny, zwane hormonami szczęścia.

Właściwe samopoczucie zaczyna się na twoim talerzu!

By czuć się dobrze we własnym ciele, trzeba czuć się odpowiednio w swoim umyśle. Jednakże to, o czym zazwyczaj zapominamy, to fakt, że nasze pożywienie ma wpływ na nasze samopoczucie. Tak! Dobre pożywienie sprawi, że będziesz czuć się lepiej w swojej głowie! Badania wskazują, że poniektóre pokarmy albo kombinacje żywności należy wystrzegać się dla naszego zdrowia umysłowego i innych, które mają być preferowane, ażeby zapobiec lękom na przykładowo.

Wszystko o peelingach własnej roboty

Kosmetyki własnej produkcji wygrywają na popularności. Są tanie i nieszkodliwe dla zdrowia! Peelingi z kategorii Zrób to sam zajmują wyjątkowe miejsce w sercach wielbicieli kosmetyków. Są łatwe do przygotowania, a ich działanie jest bardzo skuteczne. Dla wszystkich entuzjastek domowego spa i eksperymentów z kosmetykami: kompendium wiedzy o peelingach własnej roboty!

Filatelistyczne walory

Podwalina filatelistyki to kolekcjonowanie, szukanie, kolekcjonowanie. To, co zbiera filatelista, określa się mianem walorów filatelistycznych. Czemu walor? Dlatego, że każdy detal zbioru ma dla jego właściciela określoną wartość.

Co czyni film dobrą adaptacją?

Entuzjaści książek lub komiksów coraz częściej i chętniej domagają się, aby ich ulubieni protagoniści doczekali się swoich filmowych odpowiedników. Na wielu forach można zobaczyć, jak dobierają oni wymarzoną obsadę bądź nawet proponują własne warianty scenariuszy. Wiele osób niestety zawiedzie się, jeśli okaże się, że adaptacja nie będzie wybitnym filmem.

Polskie morze - Wolin

Należące do Polski wybrzeże Morza Bałtyckiego to niezwykły region. Tu żaden turysta na nudę narzekać nie będzie, a wspaniałe atrakcje czekają tu na gości niemal na każdym kroku. Gdzie warto się wybrać?

Cieciorka w wartościowej diecie

Ciecierzyca, znana również jako cieciorka, jest jednym z ważniejszych składników zdrowej diety. Dlaczego opłaca się sięgać po tę roślinę strączkową? Jak może ona wpływać na nasz organizm?

Znaczenie zdrowia psychicznego u osób walczących z pandemią

Z całą otwartością możemy zakomunikować, że aktualnie żyjemy w wyjątkowych czasach.

logo

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-56 Lublin

Email: snopeczek@sitte.pl