Ferie zimowe w górach, na Mazurach czy nad morzem?

Każdego roku, gdy zaczyna się zima pojawia się nieustannie to samo kwestia, dokąd można wyruszyć ferie zimowe. Nie ulega kwestii, że przerwa trwa aż dwa tygodnie, należy w związku z tym przyzwoicie zaplanować ten czas, by nikomu w rodzinie nie nudziło się, a czas wypełniony był w aktywny i atrakcyjny sposób. Jak więc zaaranżować ferie zimowe, dokąd wyjechać z dziećmi, by w pełni skorzystać z czasu wolnego?

Polskie morze - Wolin

Należące do Polski wybrzeże Morza Bałtyckiego to niezwykły region. Tu żaden turysta na nudę narzekać nie będzie, a wspaniałe atrakcje czekają tu na gości niemal na każdym kroku. Gdzie warto się wybrać?

Będzińskie skarby - co warto zobaczyć w tym mieście?

Będzin jest jednym z najbardziej interesujących miast na obszarze Zagłębia. Będzińskie obiekty sprawiają, iż wycieczki po terenie Będzina będą dla wielu z nas ciekawą przygodą.

Szwecja dla ciekawych: Gamla Uppsala

Wycieczki do krajów skandynawskich od paru lat cieszą się dużą popularnością. Z jakiej przyczyny tak się dzieje? Wytłumaczenie jest łatwe - Skandynawia to wspaniałe atrakcje, bogactwo natury i imponująca kolekcja ciekawych budowli.

Najsłynniejszy deptak w Polsce - Monciak

Wczasy nad morzem to jedyna w swoim rodzaju przygoda, którą powinien przeżyć każdy z nas. Co koniecznie trzeba ujrzeć w trakcie wypoczynku na terenie tak ciekawego miasta jak Sopot?

Mazurskie letniska - Krutyń

Mazury kuszą wspaniałymi atrakcjami, a osób zamierzających spędzić urlop w tej części kraju nie brakuje. Mazury to obszar wymarzony na wczasy dla tych letników, którzy preferują aktywny wypoczynek oraz dla tych, którzy mają zamiar zrelaksować się na łonie natury. Gdzie opłaca się wybrać na wakacje?

Zabytki Gdańska: ratusz

Dla wielu krajoznawców, Gdańsk okazuje się bardzo interesującym kierunkiem wycieczki. wizyta w Gdańsku to wyjątkowa szansa dla tych gości, którzy mają zamiar nacieszyć się widokiem wspaniałych zabytków. Na brak perełek dawnego budownictwa nie można tutaj narzekać. Na jakie budowle opłaca się skierować największą uwagę?

logo

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-56 Lublin

Email: snopeczek@sitte.pl