Wyjątkowe schody i balustrady

Wyjątkowe schody i balustrady

Mając piętrowy dom trzeba zagwarantować łączność między piętrami. Dla małych domów, posiadających dwa, maksimum trzy piętra, rozwiązanie w formie windy (sprawdzającej się doskonale w wypadku wielkich budynków) będzie niepraktyczne a do tego nieoszczędne.

Rozsądnie będzie zdecydować się na schody. Ale schody to nie jedynie element użytkowy. Eleganckie schody, połączone z efektownymi balustradami zdołają być autentyczną ozdobą salonu, holu, bądź innego pokoju. Jeżeli wybierzemy fason schodów oraz balustrady do posiadanych mebli oraz ogólnego stylu pokoju to takie piękne schody dopełnią wizję wnętrza. Dobrze dostosowane balustrady będą uzupełniającym plusem, nie będą jedynie pospolitym narzędziem do bezpiecznego transportowania się z góry na dół, lecz prawdziwym dziełem sztuki.

Chodzenie po takich ładnych schodach ubezpieczonych balustradami z nierdzewki będzie dla mieszkańców, a oraz gości prawdziwą przyjemnością. Tym samym schody i nowoczesne balustrady to element na którym nie można robić oszczędności, szczególnie, że schody i balustrady zostają z nami na długie lata, sporo dłużej aniżeli inne wyposażenie domu, jak na przykład umeblowanie. Szczególnie balustrady nierdzewne wytrzymają długie lata i nie potrzebują wymiany.

logo

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-56 Lublin

Email: snopeczek@sitte.pl