Rejsy houseboatem

Rejsy houseboatem

Nic naprawdę nie rozluźnia, jak prawdziwy relaks wśród natury. Cisza, zadowolenie, łagodna bryza, gdzieś w oddali trele ptactwa. A naokoło plusk wody, szmer liści, gęstwiny, czy trawy. Dla wielu zapracowanych Polaków to zwieńczenie marzeń. Zwykle ładujemy się w auto i podróżujemy gdzieś na zatłoczone plaże pobliskiego pojezierza. Pośpiech, utarczki o miejsce na leżak, zamęt, duża odległość do hotelu, nic, co można nazwać całkowitym komfortem. A gdyby posiadać taki wypoczynek codziennie? Korzystać z uroków pięknej natury, zauważać oryginalne ciekawe zakątki, a zarazem zagwarantować sobie tak wygodne warunki, jak w domu? Okazuje się, że zakup czy nawet wynajem houseboata zapewni nam zrealizowanie wszelkich oczekiwań zarówno pod względem podróżniczym, jak i wypoczynkowym.

Houseboat - pływająca jednostka mieszkalna

Houseboat to unikatowa łódź. Została opracowana z myślą o zagwarantowaniu żeglarzom zupełnej wygody i ergonomiczności. Houseboat posiada pomieszczenia, które zostały urządzone tak, żeby ich elegancki wystrój a także wysokiej jakości zaopatrzenie spełniały wymogi standardom wygodnego i ładnego niewielkiego mieszkania. Ponadto razem z pomieszczeniami przeznaczonymi do całorocznego zamieszkania, zaprojektowano także strefę relaksu. To wyniesiona część pokładu, na którym można ustawić leżaki i zachwycać się piękne krajobrazy naokoło. Z pewnością można stwierdzić, że to nowoczesna łódź, która jest odpowiedzią na wszelkie oczekiwania potencjalnego konsumenta.

przymioty wypoczynku na houseboacie

wskutek tego, że houseboat jest zaadaptowany do całorocznego zamieszkania, dopuszcza zupełną swobodę w podróżowaniu. Możesz nawigować po wybranych szlakach żeglugi śródlądowej czy też zwyczajnie zacumować w wybranym porcie. Dzięki ze względu na to kolosalną przyjemność z zamieszkania na łodzi odczują zarówno miłośnicy slow life, jak i ci, którzy chcieliby spędzać czas wielce aktywnie. Houseboaty, jakie oferuje Eco Boats: https://eco-boats.eu są wyekwipowane również w rowery elektryczne. Wystarczy zatem zatrzymać się na parę godzin, zejść na ląd i zwiedzać urokliwą okolicę. Wolno zatem bez skrępowania stwierdzić, że żeglując houseboatem jesteś samowystarczalny i wolny od jakichkolwiek ograniczeń. Nawet nawigacja łodzią jest bardzo proste i nie potrzebuje szczególnych zręczności. Mimo to w Eco Boats można wypożyczyć houseboata razem z obsługą sternika na kilkudniowy rejs, który odbywa się na trasie Warszawa-Gdańsk-Warszawa lub ustalić dowolną trasę.

Houseboaty w nurcie proekologicznym

Coraz bardziej powszechne staje się poszukiwanie miejsc, gdzie można spędzić czas na łonie natury. Nawigowanie houseboatem przynosi możliwość ciągłego obcowania z naturą i to w bardzo swobodnym zakresie. Można bowiem zachwycać się piękno mijanych pejzażów z pokładu łodzi, a także jest możliwe, by zejść na ląd i spacerować wśród zieleni.

Pożądane byłoby dodać, iż houseboaty, które powstają w stoczni Eco-Boats mają napęd elektryczny. Oznacza to, iż realizują wysokie wymagania ekologiczne, a zarazem są ekonomiczne w eksploatacji.

Rejs houseboatem więc to wyśmienita alternatywa na spędzenie wolnego czasu na łonie natury. Powinno się już pomyśleć o tym, jak spędzić majówkę albo wakacje. A może w ogóle pierzchnąć od zamętu miasta i przenieść się na łódź?

logo

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-56 Lublin

Email: snopeczek@sitte.pl