Z jakiego powodu wymyślono kosz na brudne pieluchy?

Z jakiego powodu wymyślono kosz na brudne pieluchy?

Na ogół w czasie spodziewania się narodzin dziecka zwykle zaczynają się intensywne prace nad uzupełnieniem wyprawki noworodka. Nieraz jest to bardzo długi proces, każde produkty są uważnie przemyślane pod względem funkcjonalności. Zdarza się też, iż wyprawkę kupuje się na samym końcu. Są to zakupy wykonywane w pośpiechu, jest deficyt czasu na precyzyjne rozmyślania, lub zestawienia. Nie trudno w takim przypadku o pomyłkę lub przegapienie któregoś ważnego składnika wyprawki. Dlatego przypomnimy tutaj o ważkim składniku wyprawki noworodka - koszu na brudne pieluchy

Kosz na brudne pieluchy- czy warto kupić?

Kosz na brudne pieluchy został wymyślony w celu zabezpieczenia przed nieprzyjemnymi zapachami z brudnego pampersa. Wkładanie brudnych pieluch do typowego kosza nie spełnia oczekiwań, jako że nie jest on zwykle szczelny. Kosze na brudne pieluchy zwykle mają system chroniący przed rozprzestrzenianiem się brzydkich zapachów i bakterii. Wewnątrz wkłada się stosowne wkłady, które wyrzuca się po wypełnieniu kosza na brudne pieluchy. Wkłady najsolidniejszych koszy na brudne pieluchy mają masę wspomagających funkcji. Są nie tylko szczelne, ale też charakteryzuje je antybakteryjna, niezwykle szczelna osłona. Ponadto podlegają recyklingowi, tym samym również zostają w harmonii z z ochroną środowiska. Taki profesjonalny kosz na brudne pieluchy może stać w pokoju maluszka, w toalecie albo w innym miejscu. Nie wydostają się z niego żadne nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo dobry jakościowo kosz na brudne pieluchy posiada intuicyjny system obsługi bez używania rąk. To niezwykle przydatne rozwiązanie. Przewijanie malucha tym samym staje się nie tylko przyjemniejsze, lecz też bardziej sterylne.

Jaki kosz na brudne pampersy będzie najlepszy?

W czasie wyboru pojemnika na brudne pieluchy warto zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych cech. Najpierw trzeba zastanowić się, jaki rozmiar pojemnika na brudne pieluchy okaże się potrzebny. Przy pielęgnacji dzieckiem nie ma czasu na nieustanne opróżnianie pojemnika na pieluchy. Powinno się kupić większy pojemnik, który schludnym wyglądem wkomponuje się w wyposażenie pokoju, lub łazienki. Niezwykle wygodny i wielofunkcyjny kosz na brudne pieluchy ma pojemność 26l. Może on pomieścić ok. 40 sztuk brudnych pieluch. Z uwagi na dużą szczelność wyjmowanie zawartości z pojemnika nie musi być bardzo częste. Wobec tego przy doborze kosza na brudne pieluchy warto zwrócić uwagę na system szczelności przed nieprzyjemnymi zapachami. Kosze na brudne pieluchy Korbell mają potrójny system uszczelniający. Pierwszorzędnie więc zabezpieczają przed wydostawaniem się brzydkich zapachów i zarazków. Oprócz tego posiadają dodatkowy mechanizm, który nie daje możliwości dostania się do środka przez dziecko. Ponadto kosze na brudne pieluchy są bezproblemowe w użytkowaniu, mają pedał do otwierania klapy nogą. Są zatem praktyczne i wygodne. Jeżeli rozważamy także, jaki pojemnik na brudne pieluchy powinniśmy kupić, warto przemyśleć oszczędne zużytkowanie wkładów. W systemie pojemników na pieluchy Korbell użytkuje się wymienialne ekologiczne wkłady. Określa się konieczny wymiar w zależności od potrzeb, bez konieczności trwonienia nazbyt dużej ilości folii. Te biodegradowalne wkłady są wobec tego też niezmiernie ekonomicznym rozwiązaniem. Przy zakupie dobrego pojemnika na pieluchy to równie bardzo ważna kwestia jak komfort użytkowania, bądź zabezpieczenie przed zapachami i zarazkami. Warto tym samym nabyć taki model pojemnika, który urzeczywistni wszystkie nadmienione oczekiwania.

logo

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-56 Lublin

Email: snopeczek@sitte.pl